Jeśli jesteś pracodawcą, który dba zarówno o swoich pracowników, jak i o ich rodziny, mamy dla Ciebie gotowe i praktyczne rozwiązania.


Rodzina na imprezie firmowej


Na imprezy firmowe i pikniki organizowane przez pracodawców coraz częściej zapraszane są całe rodziny. W firmie EGB jesteśmy specjalistami w aranżowaniu przestrzeni dla najmłodszych.

Specjalizujemy się w tworzeniu strefy małego dziecka, które zaopatrujemy w najwyższej klasy sprzęt do zabawy, wynajmujemy małe dmuchańce z odpowiednimi certyfikatami, udostępniamy zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami oraz wiele innych autorskich rozwiązań i animacji dedykowanych małym dzieciom. Jeśli jest taka potrzeba zapewniamy maluchom profesjonalną opiekę animatorów, którzy prowadzą warsztaty i organizują zabawy dopasowane do wieku młodych uczestników imprezy.

To rozwiązanie zapewnia atrakcyjnie spędzony czas całej rodzinie zaproszonej na imprezę firmową, podczas której dzieci się nie nudzą, a rodzice mają pewność, że ich pociechy bawią się w miejscu bezpiecznym i ciekawym.

Świąteczne warsztaty
dla pracowników i ich dzieci


Czy wiesz, że z okazji świąt można w prosty sposób wzmocnić więzy między pracownikami

a Twoją firmą i tym samym wpłynąć na wydajność pracy w codziennym jej życiu? Organizowane przez EGB warsztaty dają taką możliwość.

W zależności od rodzaju święta prowadzimy między innymi: piernikowanie z wizytą Świętego Mikołaja, Wielkanocne zdobienie palemek, pieczenie mazurków do koszyczka, malowanie pisanek.

Na potrzeby konkretnego wydarzenia tworzymy wyjątkowe personalizowane kartki firmowe, kartki świąteczne, zaproszenia, karnety, vouchery z logo Twojej firmy (zajrzyj do: EGB-Art).